İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan biride kanallarda meydana gelen tıkanıklardır. Kanal tıkanıklığı çeşitli nedenlerden dolayı olabilmektedir. Kanallarda oluşan tıkanıklar hem sizleri hem de çevrenizi ciddi derece rahatsız edebilir. Kanallarınızda tıkanıklık olmadan aralıklar ile kanal temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Tabii çoğu kişi kanallarında sorun oluşmadan bu duruma pekte sıcak bakmamaktadır.

Çünkü yapılan eski yöntem çalışmalar insanları çok korkutmuştur. Yani insanlar kanal tıkanıklığı başın gelmeden masraf etmekten ve kanalın temizleme aşamasında kırılmasından endişe duymaktadır. Bu sayede kanalda tıkanma meydana gelesiye kadar beklemektedir. Fakat bu doğru bir yöntem değildir. Çünkü aralılar ile kanal temizliği yaptırmazsanız hem evlerinize hem de binanın içerisindeki yapıya büyük zaralar verebilirsiniz. Bunun için aslında tek yapmanız gereken tecrübeli firmamızdan yardım almak olacaktır.

Firmamız sizin en çok korktuğunuz olması gerekenden daha çok masraf açılmasından sizleri korumaktadır. Ayrıca son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekiplerimiz ile kanal temizleme çalışmalarını kırmadan gerçekleştirmektedir. Bu sayede temizleme yapılırken size ve çevrenize zarar verebilecek zehirli ilaçlardan ve maliyet yükselten yanlış çalışma işlemlerinden sizleri alıkoymaktadır.

Firmamız Beysukent Kanal Temizliği geleneksel yöntemlerden ziyade kanal temizleme çalışmalarında görüntülü cihazlar ve kanla açma robotları ile hareket etmektedir. Çünkü kanal içerindeki tıkanmaya sebep olan ya da olabilecek cisimleri canlı gözle görmek mümkün değildir. Bunun için son sistem cihazlar ile alanında profesyonel olan ekiplerimiz kısa sürede kanal temizliği yapmaktadır. Kanaldan gelen kötü kokuların birçok sebebi olabilmektedir. Bunlar kanalın tıkalı olması, kanalın içerisinde kırık veya çatlak oluşumundan kaynaklanabilmektedir. Eğer kanalınızda kırık veya çatlak var ise o bölgeleri ekiplerimiz tespit ederek anında müdahale etmektedir.

Hangi gün ve hangi saatte kanalınızı temizletmek istiyorsanız, en iyi kaliteli hizmeti veren firmadaki çalışan profesyonel ekiplerimiz sizlerin gönderdiği adrese anında geleceklerdir. Bilgisayarlı teknoloji sistemleri ile kontrol ettikleri özel modern cihazları sayesinde kanal temizleme çalışmalarını hızlı bir şekilde gerçekleştireceklerdir. En iyi hizmet ve en düşük ekonomik açıdanda uygun koşullarda yaptığımız çalışmalar sizlerin bilinçsiz olarak ellinizi bile sürmenize inanınki değmeyecektir.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz