İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanal temizliği uzmanlık gerektiren bir koludur. Bu alanda kullanılacak ekipmanları son düzeyde profesyonel olması gerekmektedir. Ankara kanal temizleme firması olarak kanal tıkanıklığı işlemlerinde hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden profesyonel cihazlarımız ile temizliğini sağlamaktayız.

Kanalların tıkanması tamamen kullanıcı hatalarından kaynaklıdır. Kanalizasyonlar içine bırakılan katı atıklar, bezler, ıslak mendiller belirli bir süre sonra tıkanma sorunları meydana getirmektedir. Bu durum sonrasında kanalizasyon hattı tamamen kullanıma kapanabilir.

Yurt dışından özel olarak getirmiş olduğumuz alt yapı temizlik ekipmanları ile tıkanan kanalları makineler yardımıyla açıyoruz.

Kanal temizliği yapılmadan önce firmamız ücretsiz olarak sağlamış olduğu keşif hizmeti sayesinde çalışma yapılacak olan alana ilk olarak bakılır ve buna uygun araç, malzeme, proje ve gerekli personel temini sağlandıktan sonra müşterimizin onayı doğrultusunda sözleşme ve sigorta dahilinde alt yapı hizmeti sunulur.

Kanallar periyodik aralıklar ile zamanla temizletilmesi gerekir. Zamanında temizletilmeyen kanal hatlarında tıkanma, patlama ve kötü kokulara sebebiyet verir. Kötü kokular ise insan sağlığını ciddi oranda tehdit eder.

Kanalizasyon temizleme işlemi ilk olarak görüntülü kamera tespit cihazları ile kontrolleri yapıldıktan sonra kombine kanal temizleme araçlarıyla yüksek basınçlı su verilerek temizliği yapılır. Kanal, kanalizasyon ve diğer tıkanıklık sorunları için günün her saati müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz