İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanalizasyon arıza çözümlerinde siz değerli müşterilerimize tıkanıklı sorunlarında etkili, ekonomik ve hızlı hizmet sunuyoruz. Özdoğan Teknik olarak hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden İngiliz teknolojisi ekipmanları kullanarak tuvalet, mutfak, banyo, lavabo ve diğer tüm tesisat işlerinizde günün her saati yanınızdayız.

Kanal tıkanıklıkların asıl sebebi ise bilinçsiz olarak kullanımından kaynaklıdır. Özellikle toplu yaşam alanları içerisinde olan apartmanlarda tuvalet giderlerine bırakılan ıslak mendil, ped ve diğer katı maddeler kanalizasyon arıza sorunlarını beraberinde getirir. Belirtmiş olduğumuz hususlara bağlı olarak lavabo, küvet gibi diğer gider alanlarına da zarar vermektedir. Kanalizasyon arıza işiniz olduğunda ne yapmanız gerekmektedir. Bunlardan dolayı da beklenmedik zamanlar içerisinde Günün her saati kesintisiz olarak hizmet sağlayan alt yapı şirketimiz bina içi ve bina dışında oluşan kanalizasyon sorunlarınızda problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmek için çalışan profesyonel bir şirkettir.

Müşterilerimizin talep etmiş olduğu istek ve arzular ar-ge ekibimiz ile değerlendirilerek kanal temizliği işlemleri ve diğer alanlarda sunmuş olduğumuz tüm hizmetler değerlendirilir.

Temel prensiplerimiz arasında hizmette dürüstlük, ekonomik bütçeler ile her kesime hizmet sunabilmek, marka odaklı düşünebilmek ve sürekli teknolojiyi uyum sağlamaktır. Kanalizasyon arıza işlemlerinde günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz