İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Lavabo tıkanıklığı günlük hayatta başımıza gelebilecek rutin sorulardan bir tanesidir. Lavabolar tıkandığı zaman geçici yöntemlere başvurulabilir. Örneğin lavabo açıcı kimyasalların kullanımı ile kısa vadeli olarak lavaboların açılmasına yardımcı olabiliriz. Bilinmesi gerekir ki lavabo açma, doğru teknik ve ekipmanların kullanımı doğrultusunda yapılmaktadır. Eğer bilinçsiz kişiler tarafından farklı teknikler ile açılması uygulanırsa ciddi problemlere neden olabilmektedir.

Kendi kendinize lavobo gideri açma işlemi nasıl yapılır?

Aslında yeterli olan, işinize yarayacak tüm malzemeler banyonuzda bulunmaktaktır. Eviniz içinde yaşam alanının geniş olması ve yeni boru hatlarının çap alanlarının küçük oluşu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Tıkalı olan gideri açmak için en hızlı olarak uygulayabileceğiniz çözüm çamaşır makinesi hortumunu alıp bulaşık makinesi veya çamaşır makinesine musluğuna bağlayın. Sonra tıkalı giderin içersine doğru sokun ve musluğu sonuna kadar açın. Her tarafın ağzını sıkıca kapatın ve 30 saniye boyunca bekleyin. Gideri kısa süreli açtığınızı çok rahat göreceksiniz.

Lavobo tıkanıklığı profesyonel olarak nasıl açılır?

Lavabo açma hizmetlerinde firmamız Özdoğan Teknik olarak robot makineler yardımıyla lavaboların açılmasında hızlı ve güvenli teknikler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Robot cihazlar boru içini görüntülediğinden dolayı tıkanıklığa sebep olan nokta bu cihazlar sayesinde en kısa sürede bulunur, deneyimli personelimiz tarafından sorun giderilmiş olur. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için alt yapı hizmetlerinde fazla para harcamamanız bakımından profesyonel yöntemlere başvurmaktadır. Ankara lavabo tıkanıklığı açma konusunda deneyimli şirketimiz son model cihazlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile günün her saati hizmet sağlamaktayız.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz