İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Konutunuzun ya da ofisinizin tuvaletlerinde tıkanmalar meydana geldi ise ve bu tıkanmalar neticesinde pis sular dışarıya taşmaya başladı ise, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Sizin tarafınızdan tuvalet giderlerine uzun sopalar ya da demir parçaları sokulması, sorunun daha büyük seviyelere ulaşmasına neden olabilecektir. Bu sebepten ötürü, müdahale etmeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Tıkalı Tuvaletin Açma İşlemi

Yerleşim alanlarının en büyük sorunlarından olan tuvalet tıkanıklığı, firmamızın profesyonel çalışmaları ve teknolojik yardımcı aletleri ile hasarsız ve hızlı bir şekilde giderilmektedir. Firmamızın deneyimli personelinin elinde bulunan kanal açma robotu olarak bilinen cihaz sayesinde, tıkalı tuvaletleriniz hiçbir hasar ile karşılaşmadan açılacaktır. Robotun kol olarak ifade edilen parçaları pis su giderine gönderilerek tıkanıklığa neden olan malzeme parçalanacak ve tıkanıklık anında giderilecektir. Piyasada faaliyet gösteren ve tuvalet gideri açma konusunda iddialı olduklarını söyleyen rakiplerimizin aksine, olası arızaları daha büyük problemlere dönüştürmeden çözüm üretmekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler, çağın gerektirdiği araçların eşliğinde ve firma personelimizin tecrübeleri dahilinde yerine getirilen profesyonel hizmetler sınıfına girmektedir. Yaptığımız her işlem, çözüm odaklı olmak ile birlikte, ihtiyaç sahiplerini memnun eden nitelikte, kaliteli hizmet anlayışı ışığında yerine getirilmektedir.

Profesyonel Ankara Tuvalet Açma

Firmamızın yerine getirdiği tuvalet açma hizmetleri, konut ya da iş yerinize geldiğimiz andan itibaren en fazla iki ile üç saat aralığında kesin çözüme ulaştırılmaktadır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz