İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Özdoğan Teknik vidanjör ve kanal açma hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı, ekonomik çözümler getirmektedir. Kombine kanal temizleme hizmetlerinde vidanjörlü temizlik ekipmanları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Zamanla borular içerisinde kalan birikinti maddelerden dolayı kuka kanal temizleme aracı olan vidanjör sistemi ile temizlenmesi gerekmektedir.

Eskiden vidanjörlü temizlik sistemi olmadan önce insan gücü ile bağlı olarak temizlenen kanallar bugün insan gücünü neredeyse hiç gerektirmeyen sistemler sayesinde kanal alt yapıları temizleyebilmek mümkündür. Yani artık insanların pisliğin içine girmeden kombine kanal temizleme araçları sayesinde alt yapılar oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde temizlenebiliyor. Vidanjör üzerinde bulunan çok kuvvetli basınçla beraberinde gelen su ile tıkanıklıklar açılıyor, hortum ağzına gelen pissular ise tank içine çekilerek temizleniyor ve tekrar kanala arındırılmış bir şekilde sular tahliye ediliyor. Tüm dünyada uygulanan bu sistem sayesinde artık kırmadan, hiçbir kazı işlemine gerek duyulmadan çok kısa bir süre içinde kanallar içerisinden alınan sular temizlenerek tekrar kanala bırakılarak arındırılıyor.

Her gün kullanmakta olduğumuz kanallar alt yapı sistemi şehir hayatının yoğunluğundan dolayı kanal yapılarına aşırı yük binmesinden ve çok kullanıldığından tıkanma sorunları meydana gelebilir. Artan nüfus kentleşme yaşamı kanal hatlarının da periyodik olarak temizlenmesi gerektiğini doğurmuştur. Kanal temizleme hizmetlerinde vidanjörlü kombine kanal temizleme araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kanallar neden periyodik olarak temizlenmesi ihtiyacı duyurmaktadır. Kanal içinde zamanla biriken ve dolan pislikler zamanında temizlenmediği taktirde kötü kokulara ve hatta kanal yapısının bozulmasına neden olur. Bu doğrultuda 30 cm çapında yapılmış olan kanalların açılmasında vidanjör kanal temizlik araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Kombine kanal temizleme araçlarımız ile katı ve sıvı her türlü maddenin temizliği firmamız tarafından garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz